Termowizja, pomiary termowizyjne w budownictwie

KONTAKT

Zakopane - Dodane przez biuro5 (osoba prywatna) -

Termowizja, pomiary termowizyjne w budownictwie

Pełna treść ogłoszenia Termowizja, pomiary termowizyjne w budownictwie

Termoizolacja

Termoizolacja ma olbrzymi wpływ na komfort i koszt użytkowania nieruchomości. Brak izolacji, zastępowanie zalecanych materiałów budowlanych innymi produktami, czy też odstępstwa w technologii wykonania obiektu mogą, a nawet będą wpływać negatywnie na jego efektywność energetyczną. Pomiary termowizyjne dostarczą Państwu pakiet informacji na temat rzeczywistego stanu izolacji termicznej nieruchomości oraz wskażą jak poprawić jego efektywność energetyczną przed planowaną termomodernizacją.

Zakres usług:

- badania nieruchomości przed odbiorem w celu wykrycia wad konstrukcyjnych związanych z izolacją termiczną
- ocena stanu izolacji termicznej przed przystąpieniem do działań termomodernizacyjnych
- wyliczenie rzeczywistego współczynnika U z termogramu, potrzebnego do zaprojektowania grubości potrzebnego ocieplenia przed termomodernizacją.
- ocena szczelności stolarki okiennej oraz drzwiowej
- lokalizacja miejsc wytrącania się wilgoci ( punkt rosy )
- ocena stanu instalacji elektrycznych obiektów
- diagnoza przyczyn występowania grzybów i pleśni


Umiejscawianie wycieków:

Kamera termowizyjna jest praktycznym narzędziem, które pomaga specjalistom budowlanym w zlokalizowaniu wycieków i nieszczelności (w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji). Dokładne wskazanie miejsca uszkodzenia nie narażają klienta na koszty związane z demontażem, rozbiórką, kuciem często już ostatecznie wykończonych powierzchni. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza jeśli materiał wykończeniowy (np. glazura,terakota) już nie występuje w firmie handlowej lub u producenta, a my posiadamy małą ilość na dokonanie drobnych napraw.Tak więc nieproporcjonalnie niski koszt naszej usługi stosunku do zakresu prac przy szukaniu uszkodzeń tradycyjną metodą, pokazuje jak duże możemy mieć oszczędności.

- odwzorowujemy przebieg sieci CO, CWU, ogrzewania podłogowego
- lokalizujemy miejsca wycieków z CO, CWU i wodnego ogrzewania podłogowego
- lokalizujemy miejsca uszkodzeń elektrycznego ogrzewania podłogowego


Co wyróżnia Thermoscan na tle konkurencji?

Od ponad czterech lat jesteśmy na rynku wychodząc na przeciw naszym klientom i ich oczekiwaniom, non stop podnosząc nasze kwalifikacje oraz wiedzę na temat termografii współpracując z przemysłem jak i z ośrodkami naukowymi w Polsce zachowując przy tym niską cenę za nasze usługi

Posiadamy uprawnienia biegłego sądowego oraz certyfikaty uznawane przez Polskie Towarzystwo Diagnostyki Technicznej w tym międzynarodowy certyfikat ITC .
Korzystamy ze sprzętu i oprogramowania wyprodukowanego przez światowego lidera w dziedzinie termografii FLIR Systems AB. Kamera Flir serii P jest mobilnym urządzeniem o najlepszych parametrach na rynku:

detektor o rozdzielczości 640 x 480 pikseli
wrażliwość cieplna 40 mK

dzięki czemu nasze pomiary oraz ekspertyzy są dokładniejsze (prosimy porównać nasze termogramy z konkurencją). Aby sprawdzić jak wielki wpływ ma rozdzielczość na wynik pomiarów prosimy odwiedzić nasza stronę i w menu bocznym nacisnąć "wpływ rozdzielczości"
Wykonujemy pomiary na terenie całej Polski zadzwoń i dowiedz się czy będziemy w twojej okolicy.
Przedstawiliśmy państwu kilka wybranych pozycji z naszych usług, aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na bezpłatną konsultacje telefoniczną odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Jesteśmy po to aby Ci pomóc.


Zespół Thermoscan

Mapa ZakopaneProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Termowizja, pomiary termowizyjne w budownictwie


Polecane, ciekawe strony z Zakopanego. Prowadzisz serwis o Zakopanem lub zwiazany z Zakopane - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Sportowy Zakopanego i Podhala !Zobacz stronę Portal Inforamacyjny Zakopanego !Zobacz stronę Zakopiński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Zakopanego !Zobacz stronę Rivent !Zobacz stronę Zakopane Portal !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zakopane City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zakopanego: Nowy Targ ogłoszenia - Nowy Sącz darmowe ogłoszenia - Żywiec ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Wieliczka sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zakopane City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj